Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
İş hayatınızla ilgili önemli bir toplantı yapabilirsiniz. Yapacağınız bu toplantıda kendinize güvenmeli ve işi ne kadar iyi yapabileceğinizi anlatmaktan çekinmemelisiniz. Kendinizi doğru ifade ettiğiniz sürece başarı sizinle olacaktır.
Boğa
Özel yaşamınızla ilgili rahatsız olduğunuz durumlar bugün öne çıkabilir ve bundan biraz rahatsız olabilirsiniz. Partnerinize rahatsızlık duyduğunuz konuları dile getirerek bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Üslubunuz öfkenize yenik düşebilir, kendinizi ifade ederken sakin olmalısınız.
İkizler
Ev ve aile ile ilgili konular gündeminiz olabilir. Finansal anlamda var olan işlerinizde dikkatli olmalısınız. Vergi işleri, kira ve sözleşmelerle ilgili konuları şartlar çerçevesinde biraz daha ertelemeniz daha iyi olacaktır. Takıntı yaptığınız konular bugün sizi yorabilir.
Yengeç
Bugün üzerine çok detaylı düşünmeden konuşma yapmamalısınız. Empati yaparak konuları değerlendirmeniz sizi kazançlı çıkaracaktır. Kardeşlerinizin eğitimleriyle yakından ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.
Aslan
Finansal konularla ilgili bir karar eşiğinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz alanları benimsemeli ve var olan problemlerinizi çözümleyerek sonuca odaklanmalısınız.
Başak
Seçici ve eleştirel olmanız bugün size kaybettirebilir. Günlük rutinlerinizi pratikleştirerek zaman kazanmaya dikkat etmeli onlar için ekstra efor harcamamalısınız. Yaşadığınız problemleri kişileştirmeden çözmelisiniz.
Terazi
Bugün bazı insanların göremediğiniz yüzlerini görebilir ve bunlarla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Kendi sınırlarını çizmenin ne kadar önemli olduğunu bir kere daha anlarken bu olaydan kendinize gereken dersleri çıkarabilirsiniz. Aynı sorunları yaşamamak adına aldığınız kararları hızlıca yaşantınıza geçirebilirsiniz.
Akrep
Bazı konular hiç beklemediğiniz şekilde ilerlemeye başlayacak. Sizlerde bunun şaşkınlığı içine giriyorsunuz. Ay düğümlerinin artık sizin burcunuza geçmesiyle bugünden itibaren size baskı ve korku yaratan her şeyden sıyrılıyorsunuz.Cesur olun.
Yay
Kariyer hayatında zorlandığınız konuların üzerine odaklanmanız gereken bir gün. Sorunlarınıza gereken zamanı ve ilgiyi verdiğiniz sürece sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Bugün planlarınızı gerçekleştirmek için beklemediğiniz bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir ve bu duruma çok sevinebilirsiniz.
Oğlak
Gelecek planlamanız için gereken iş ortaklarınızı bulabilir ve güven konusunda onlardan elektrik alabilirsiniz. Önemli projelerinizle ilgili konuşmadan önce profesyonel bir duruş sergilemeye özen gösterin.
Kova
Finansal konularla ilgili biraz daha iyimser olmalı ve kendiniz dışındaki kişilere odaklanmayı bırakmalısınız. Önceliğiniz kendiniz ve kendi ihtiyaçlarınız olmalı, kendinizi önemseyin. Maddi konularda biraz daha kontrollü olun.
Balık
Partnerinizle olan ilişkinizde sevginin ne kadar önemli olduğu üzerine kafa yorabilir ve bu konuda takıntılı bir hal içerisinde olabilirsiniz. Kuruntularınıza izin vermeyin. Varolan takıntılı düşüncelerden kurtulmaya çalışın. İlişkinizi evhamlarınızla harcamayın.